masazai-kaune-terapika


Veikia atpalaiduojančiai, gerina limfotaką, kraujotaką, teigiamai veikia nervų sistemą. Masažo poveikiui įtakos turi ir taikomi eteriniai aliejai.

Rekomenduojama masažo trukmė: kūnui 60/90 min.

AROMATERAPINIS MASAŽAS
Tai efektyvus būdas stiprinti, gerinti sveikatą taikant pavienius eterinius aliejus ar jų mišinius masažo metu. Eterinis aliejus - gaunamas iš augalų lapų, vaisių, žiedų, medienos, šaknų, žievės bei medžio dervų. Į vieno augalo eterinio aliejaus sudėtį gali įeiti nuo keleto iki keliasdešimties komponentų. Jie yra labai stiprios koncentracijos ir veikia mus per kvėpavimo takus ir odą.
Šis masažas gali būti taikomas sveikatos atstatymo, profilaktikos, sveikatos stiprinimo, gerinimo, grožio puoselėjimo tikslais.

masazai-kaune-terapika masazai-kaune-terapika

Dažnai masažo metu taikomi eteriniai aliejai:
Levanda - šalina raumenų skausmus, fizię, psichinę įtampą, nemigą...
Rozmarinas - šalina raumenų įtampą, pagerina emocinę būklę, panaikina apatiją, depresiją, padeda esant protiniam pervargimui..
Apelsinas - teigiamai veikia nervų sistemą esant depresijai, baimei, susijaudinimui, nemigai. Kelia nuotaiką, gerina darbo našumą ir koncentraciją.
Cinamonas - puiki tonizuojanti priemonė pervargusiems, dirbantiems intensyvų protinį darbą...
Pelargonija - balansuoja nervų sistemą, gerina emocinę būklę. Tinka naudoti pervargus, slopina baimės jausmą, nerimą, balansuoja nuotaikų svyravimus...
Ylang Ylang - teigiamai veikia nervų sistemą, atpalaiduoja, šalina įtampą, nerimą, pyktį, baimę...

Lankantis pirmą kartą ir pageidaujant prieš masažą konsultacijos metu parenkama individuali eterinių aliejų kompozicija, kurios kvapas ir poveikis lydės viso masažo metu. Tai padarys šį masažą individualesniu bei labiau naudingu Jums.


Veikia atpalaiduojančiai, gerina limfotaką, kraujotaką, teigiamai veikia nervų sistemą. Masažo poveikiui įtakos turi ir taikomi eteriniai aliejai.

Rekomenduojama masažo trukmė:nugarai 30 min.

masazai-kaune-terapika

RAROMATERAPINIS MASAŽAS KŪNUI

Express masažai  Klasikiniai masažai Rytietiški masažai Atpalaiduojantys masažai Aromaterapiniai masažai Masažai veidui Individuali masažo terapija

AROMATERAPINIS MASAŽAS NUGARAI

 Tikrai geras jausmas, ne tik dėl masažo, bet ir įsigilinimo į žmogų, jo reikmes. Atsižvelgiama į jautrias.... Daugiau...

masazai-kaune-terapika

    AROMATERAPINIAI MASAŽAI

      Aromaterapinis masažas iš kitų išsiskiria kvapų ir lėtų masažo judesių deriniu.
      Specifinis šio masažo poveikis - lėti glostomieji judesiai ir individualiai parinkti eteriniai aliejai teigiamai veikia nervų sistemą, kraujotaką, limfotaką, bendrą organizmo bei odos būklę.
Eteriniai aliejai gali turėti raminantį, tonizuojantį, antidepresinį, šaldantį, šildantį, harmonizuojantį, raumenų įtampą šalinantį ir kt. poveikį.

REGISTRUOTIS!


ADRESAS:
Chemijos g. 9, Kaunas
Kaip mus rasti


DARBO LAIKAS:
I-V 9-19 val.
VI 9 - 14 val.
VII - poilsio diena

TERAPIKA PASIŪLYMAI MASAŽAI  KAINYNAS SAVIMASAŽAI DOVANŲ IDĖJOS KONTAKTAI

IŠLAISVINK KŪNĄ NUO ĮTAMPOS

©® TERAPIKA

www.estmi.lt   www.siasin.net

masazai-kaune-terapika

MASAŽAI VEIDUI, KŪNUI, SIELAI

TERAPIKA