TERAPIKA NAUJIENOS DIAGNOSTIKA MASAŽAI  KAINYNAS DOVANŲ IDĖJOS NAUDINGA KONTAKTAI

Masažas Kaune, gydomasis masažas, masažas vaikams, veido masažas, masažai dviems.

@2018-2018 Terapika, IĮ / visos teisės saugomos

         Harmonizuojantis - Shiatsu taškinis masažas

      Masažas iš europietiškų masažo technikų išsiskiria savo atlikimo būdu, bei lėtu ritmingu spaudimo judesių atlikimo tempu.
Masažo judesiai atliekami – nykščiais keletą sekundžių spaudžiant atitinkamus taškus kūne. Taip veikiami su tuo atitinkamu tašku susiję organai.
       
Specifinis šio masažo poveikis:
-s
timuliuoja su veikiamu tašku susijusių organų darbą;
-harmonizuoja organizmo sistemų veiklą;
-spaudimas taip pat stiprina kraujo ir limfos cirkuliavimą;
-gerina metabolizmo procesus, į raumenis perneša maitinamąsias medžiagas, todėl mažėja raumenų nuovargis, įtampa, skausmas, gerėja jų darbingumas.
     
Ypatumai – masažas atliekamas be aliejų ar kremų per lengvą aprangą (reikia atsinešti) ant specialios žemos masažinės kušetės (gulto).
      Gali būti taikomas sveikatos atstatymo, profilaktikos, sveikatos stiprinimo, gerinimo tikslais. Dėl savo atlikimo būdo tinka įvairaus amžiaus žmnėms.

Registruotis

  Aromaterapinis masažas    

  Aromaterapinis masažas iš kitų išsiskiria kvapų ir lėtų masažo judesių deriniu.
        Specifinis šio masažo poveikis - lėti glostomieji judesiai ir individualiai parinkti eteriniai aliejai teigiamai veikia nervų sistemą, kraujotaką, limfotaką, bendrą organizmo bei odos būklę.
       Eteriniai aliejai gali turėti raminantį, tonizuojantį, antidepresinį, šaldantį, šildantį, harmonizuojantį, raumenų įtampą šalinantį ir kt. poveikį.
          Dažnai masažo metu taikomi eteriniai aliejai:
Levanda - šalina raumenų skausmus, fizinę, psichinę įtampą, nemigą...
Rozmarinas - šalina raumenų įtampą, pagerina emocinę būklę, padeda esant protiniam pervargimui..
Apelsinas - teigiamai veikia nervų sistemą esant depresijai, baimei, susijaudinimui, nemigai.
Cinamonas - puiki tonizuojanti priemonė pervargusiems, dirbantiems intensyvų protinį darbą...
Pelargonija - balansuoja nervų sistemą, gerina emocinę būklę…
Ylang Ylang - teigiamai veikia nervų sistemą, atpalaiduoja, šalina įtampą…
 


Registruotis

Karštų akmenų masažas nugarai    

      Karšti akmenys nuo senų laikų taikomi kaip efektyvi terapinė priemonė, siekiant pašalinti gilią raumenų įtampą, normalizuoti nervų sistemos veiklą.       Nustatyta, jog masažas su įkaitintais akmenimis veikia gilesnius raumenų audinius, gerai atpalaiduoja, mažina raumenų įtampą, todėl dažnai naudojama norint pašalinti nugaros skausmus.

       Šį karštų akmenų masažą nugarai rekomenduojame jaučiantiems lėtinį raumenų nuovargį, patiriantiems stresą, dažnai būnantiems priverstinėje padėtyje (pvz. ofiso darbuotojams).  Registruotis

  Šiltų žolelių ryšulėlių masažas kūnui  

    Šis masažas be savo veikimo ir atlikimo dar yra ypatingas ir tuo, kad šilti žolelių ryšulėliai yra ruošiami individualiai Jums ir yra vienkartinio naudojimo.

    Puikus b8das darganotą, vėsią dieną, puikus būdas palepinti kūną šiltų žolelių ryšulėliais. Jie puikiai sušildo įtampos zonas, todėl jos lengviau atsipalaiduoja.        
     Malonus vaistažolių kvapas teigiamai veikia nervų sistemą, o masažo metu taikomi papildomi pasyvūs judesiai padeda atstatyti raumenų darbingumą, pagerinti laikyseną.

      


Registruotis Registruotis

  Terapinis pėdų masažas  

     Terapinis pėdų masažas  atliekamas remiantis refleksoterapijos žiniomis. Todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka pėdų masažas, tačiau nori pasirūpinti ir viso kūno geresne savijauta.  

     Turbūt ir Jūs esate skaitę ar girdėję, jog pėdose yra daug aktyvių taškų, kurie turi įtakos vidaus organų veiklai, kūno raumenims, nervų sistemai ir kt..

     Šios terapijos metu daug dėmesio skiriama pėdoje esančių zonų bei taškų veikimui, o pasyvių judesių  dėka taip pat  „išmankštinami“ pėdos sąnariai. Pagerėja jų judrumas, todėl po masažo jaučiamas pėdų lengvumas, bei puiki bendra savijauta. + 370 693 - 37373