MASAŽAI SKUBANTIEMS

Jei Jūs turite mažai laiko, tačiau jį norite skirti savo savijautos pagerinimui, tai šie masažai kaip tik Jums.
       Jie trumpi pagal laiko trukmę, tačiau gali Jus nustebinti savo poveikiu ir rezultatu.
       Kartais reikia tiek nedaug, kad pasijaustumėte daug geriau...

        
       
Pečių juostos masažas

  Daug laiko praleidžiant sėdint, jaučiate raumenų įtampą pečių, kaklo srityje? Šis masažas gali būti Jums naudingas.
         
Ypatumai: Intensyvus masažas skirtas šalinti įtampai pečių kaklo srityje. Atsižvelgiant į situaciją pasirinktinai taikomos trigerinių taškų, giliųjų audinių,  raumenų atpalaidavimo technikos ar jų derinys.
      Naudinga: esant raumenų įtampai kaklo ir pečių srityje, esant ribotiems ar skausmingiems judesiams.

      

        
 

Registruotis

Express nugaros masažas

Kuo šis masažas skiriasi nuo daugeliui įprastų masažų?
      Atlikimo būdu, masažo terapeutas atlieka šį masažą rankomis klientui per rūbus, be aliejų ar kremų, sėdint ant specialios šio masažo būdui skirtos kėdės. Pastebėta, jog atliekant masažą kaklui ir pečių juostai sėdint ant ergonomiškos, patogios kėdės klientas daug greičiau ir geriau atsipalaiduoja, o masažo terapeutas lengviau prieina prie pečių, kaklo, stuburo, juosmens, rankų, galvos zonų.
       
Pritaikymo galimybėmis šis masažo būdas leidžia efektyviai taikyti įvairias masažo terapeuto įvaldytas technikas ir metodikas, atsižvelgiant į kiekvieną klientą individualiai.
      
Tikslu - tai puikiai šiuolaikiniam gyvenimo tempui pritaikytas masažo būdas, kurio pagrindinė užduotis - mažinti nervinę įtampą, nuovargį, galvos skausmą sąlygotą psichologinės įtampos.
        
Masažas apima - galvą, kaklą, pečių juostą, nugarą, rankas
.

TERAPIKA NAUJIENOS DIAGNOSTIKA MASAŽAI  KAINYNAS DOVANŲ IDĖJOS NAUDINGA KONTAKTAI

Masažas Kaune, gydomasis masažas, masažas vaikams, veido masažas, masažai dviems.

@2018-2018 Terapika, IĮ / visos teisės saugomos

Galvos ir rankų masažas

   Puikus masažų derinys, skubantiems bet daug dirbantiems prie kompiuterio. Antistresinį ir profilaktinį poveikį turintis masažas yra aktualus, ir daugeliui reikalingas efektyvus pagalbos būdas.
        Galvos odoje yra daug nervų galūnių, todėl galvos skausmas gali būti  streso ar emocinės įtampos poveikio pasekmė. Šio masažo metu atliekmu judesių dėka gerinama kraujo apytaką odoje ir galvos raumenyse, ko pasekoje mažėja lėtiniai galvos skausmai, pagerėja miego kokybė, darbingumas.
           Rankų masažas galėtų tapti puikia profilaktine priemone kiekvienam esančiam rizikos grupėje (ofiso darbuotojams ir pan.).  Pastovus smulkus judesiai (pvz. darbas su „pelyte“) daro įtaką rankos raumenų disbalansui, o tai dažnai būna epikondilito, tunelinio riešo kanalo sindromo priežastis.

+ 370 693 - 37373