REGISTRUOTIS  

Masažai veidui

Visi svajoja kuo ilgiau išsaugoti jaunystę ir grožį. Būtent reguliari mankšta padeda sustiprinti kūno raumenis, padaryti figūrą patrauklią ir liekną. Veido raumenis taip pat reikia nuolat treniruoti, kad įveiktų pirmuosius senėjimo požymius.

Veido masažas yra puiki alternatyva daugeliui šiuolaikinių veido priežiūros procedūrų, matomas rezultatas pasiekiamas vos po kelių seansų. Šiandien veido masažas gali būti atliekamas ir namuose, tačiau jautrios ir subtilios odos priežiūrą, geriau patikėti profesionalui. Žinodamas specialias technikas ir atsižvelgdamas į odos tipą, senėjimo pokyčius, specialistas parekomenduos kuri masažo techniką Jums tiks labiausia. Masažo poveikiui pastiprinti naudojame profesionales priemones pagal Jūsų odos poreikius,

Siekiant rezultato rekomenduojamas 10 masažų kursas. Perkant 5 masažus taikoma 20 % nuolaida.

MASAŽAI VEIDUI JŪSŲ PASIRINKIMUI: 

Masažai veidui

Jaunystės kampą koreguojantis masažas

Efektyvi technika siekiant paryškinti besikeičiantį apatinio žandikaulio kontūrą, sumažins dvigubą pagurklį. 

Trukmė 45 min.
Kainas 30 Eur.

Masažai veidui

Miofascialinis veido ir galvos masažas

Tikslinis veido masažas pagerins Jūsų  veido odos tonusą ir tekstūrą, mažins veido raumenų įtampą. 
Trukmė 60 min.
Kainas 40 Eur.

Masažai veidui

Kobido masažas su dangiškai diskais

Šis masažas turi ryškų atjauninimo poveikį, gerina mikrocirkuliaciją, koreguoja veido kontūrą, pagerina raumenų ir odos tonusą, išlygina paviršines raukšles. 

Trukmė 45 min.Kaina 30 Eur.

Masažai veidui

Japoniškas terapinis veido masažas

Tai vienas iš efektyvesnių natūralių metodų padedantis: akivaizdžiai pagerinti veido odos būklę; minimalizuoti odos senėjimo procesus;  išlaisvinti kūną nuo emocinio persitempimo ir nuovargio.

Trukmė 60 min.
Kaina 40 Eur.Atsiliepimai

Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
Aromaterapinis masažas KauneMasažas Kaune - TerapikaKobido masažas su dangiškais diskais KauneMasažas Kaune - Terapika
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/