REGISTRUOTIS  

Su Jumis nuo 2010

Jūsų šeimos masažo klinika

Dabar siūlome naujas paslaugas - Jūsų sveikatos ir grožio puoselėjimui!

Masažas naudingas kai reikia padėti atstatyti ar pagerinti judamojo aparato būklę, suaktyvinti kraujotaką, pagerinti limfotaką ar atpalaiduoti nervų sistemą, bei pasirūpinti odos būkle.

Skirtingas amžius skirtingi poreikiai, skirtingi organizmo funkciniai pokyčiai. Ilgametė patirtis padėjo susiteminti masažo metodikas ir atrinkti labiausiai tinkamus būdus dažniausiai pasitaikančioms problemoms spręsti.

Norite gauti "Terapikos" - šeimos masažo klinikos naujienlaiškį ? 

Prenumeruoti 

ATSILIEPIMAI 

Laimingi klientai, geriausias darbo įvertinimas !
Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
Aromaterapinis masažas KauneGydomasis masažas KauneKobido masažas su dangiškais diskais KauneMasažas Kaune - Terapika
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/