TERAPIKA NAUJIENOS DIAGNOSTIKA MASAŽAI  KAINYNAS DOVANŲ IDĖJOS NAUDINGA KONTAKTAI

Masažas Kaune, gydomasis masažas, masažas vaikams, veido masažas, masažai dviems.

@2018-2018 Terapika, IĮ / visos teisės saugomos

KLASIKINIAI - GYDOMIEJI MASAŽAI


Švediškas masažas

Švediško klasikinio masažo nauda yra įvairiapusė priklauso nuo individualiai parinktų bei taikomų judesių įvairovės, jų parinkimo, taip pat atlikimo gylio, tempo, intensyvumo, stiprumo.
    Taikomi 5 pagrindiniai, skirtingi savo poveikiu, masažavimo judesių būdai tai:

Glostymas – judesys, kuriuo prasideda ir baigiasi masažas, jis taip pat tarsi sujungia kitus masažo judesius bei teigiamai veikia nervų sistemą.

Trynimas - sušildo audinius ir paruošia kitiems gilesniems  judesiams. Glostymas ir trynimas gali būti atliekami pirštais, delno pagrindu, dilbiais, alkūne.
       
Maigymas - tai tarsi fiziniai pratimai raumenims, kurių dėka
mažėja raumenų skausmas, sąstingis, suglebimas,  gerėja jų tonusas bei atsistatymas.
       
Vibracija - padeda reguliuoti raumenų tonusą, jos poveikis priklauso nuo judesio atlikimo stiprumo, dažnumo bei būdo.

Pasyvūs judesiai - gerina sąnarių paslankumą, raumenų elastingumą, kūno lakstumą. Tarsi išlaisvina kūną nuo įtampos.
     

  

Registruotis

Kiekvienas būdas yra svarbus jis paruošia Jūsų kūną kito judesio atlikimui, o taikomi pagalbiniai masažo judesiai ne tik paįvairina patį masažą, bet ir padeda pasiekti greitesnio rezultato.  Šis masažas naudingas siekiant pagerinti visas organizmo funkcijas. Esant nerviniai įtampai, sumažėjus darbingumui, pablogėjusiai miego kokybei, nusilpus organizmui, po didelio fizinio ar emocinio krūvio, persitempimo, siekiant atsipalaiduoti po sunkios veiklos ar  norint greičiau atpalaiduoti įsitempusius raumenis bei padėti jiems atsistatyti, taip pat sustiprinti bendrą savijautą ar sulėtinti senėjimo procesus...

       

         Klasikinis masažas
       Klasikinis masažas dažnai taikomas gydymo, profilaktikos tikslais. Jūdesių įvairovė veikia visas organizmo fukcijas, todėl jie dažnai rekomenduojami kaip efektyvi priemonė padedanti atsitatyti organizmui po įvairių persirgtų ligų, traumų, operacijų.
     
Šis masažas tai ne tik efektyvi profilaktikos priemonė stiprinanti visą organizmą, bet ir naudingas natūralus pagalbininkas siekiant atpalaiduoti ar padėti kūnui greičiau atsistatyti po fizinio ar emocinio pervargimo.


          Segmentinis masažas
        Tai vienas iš refleksoterapijos būdų ir remiasi segmentine žmogaus sandara.
        Specifinis šio masažo poveikis – taikant segmentinio masažo judesius masažuojama priestuburinė nugaros sritis. Taip veikiamos nervinės šaknelės duodančios atšakas į kūno paviršių ir vidaus organus.
Gali būti taikomas sveikatos atstatymo (esant lėtiniams susirgimams) ir profilaktikos tikslais.

+ 370 693 - 37373