REGISTRUOTIS  


Registracija - paslaugoms

Jūsų patogumui, galite lengvai užsiregistruoti internetu, Jums patogiu laiku. Registruodamiesi pasirinkite paslaugą, specialistą, tinkamą laiką.
Jei atvykstate su kuponu ar abonementu, komentaruose parašykite dovanų kupono ar abonemento numerį.

Registruodamiesi Jūs sutinkate su Šeimos masažo klinikos registracijos taisyklėmis.

Nepavyksta užsiregistruoti? Skambinkite tel. 8693 37373, jei neatsiliepiame, greičiausiai dirbame. Kai tik galėsime, perskambinsime.

 •  Pagrindinės registracijos  taisyklės

  Jei negalite atvykti Jums paskirtu laiku, labai prašytume prieš 24 val. informuoti  trumpąja žinute telefonu.: 8 693 37373 arba el. paštu.:info@terapika.lt , nurodant vardą ir pavardę ir rezervacijos laikąEsant galimybei Jums bus paskirtas kitas patogus artimiausias vizito laikas.

  Neatvykus ir apie tai neinformavus darbuotojų prieš 24 val., kito vizito metu, tiems, kurie turi įsigiję paslaugą, abonementą ar kuponą paslaugai į kurią neatvyksta, bus laikomi panaudotais. Mums labai svarbu, kad informuotumėte apie savo neatvykimą, taip sudarydami galimybę kitiems eilėje laukiantiems pacientams pas specialistą patekti greičiau.

  Vėluojantiems į procedūrą iki 10 min. procedūra bus sutrumpinta tiek laiko, kiek vėluojama. Jei vėluojate į procedūrą 15 min. ir daugiau, paslauga nebebus atliekama

  Būtina išankstinė registracija. 

  Atvykus į procedūras būtina turėti dovanų kuponą arba abonementą, nes nepateikus paslaugos įsigijimą patvirtinančio dokumento, procedūra nebus atliekama.


 •  

terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/