REGISTRUOTIS  

Masažai vaikams 5+

Masažas yra labai svarbus darniai vaiko raidai, efektyviai stiprina fizinę ir psichinę vaiko sveikatą.
Kai vaikas pradeda lankyti mokyklą, jo raumenų ir kaulų sistema, ypač nugara ir pečiai, patiria papildomą stresą. Kartu su stresu, be kurio pradedantysis moksleivis negali apsieiti, šis krūvis gali sukelti greitą nuovargį, dėmesio sutrikimą ir blogą mokinio nuotaiką, taip pat nugaros skausmus ir dėl to įvairias stuburo problemas. Norėdami išvengti visų šių problemų, rekomenduoja profesionalų masažą vaikams.
Vaikų masažas skatina taisyklingos laikysenos formavimąsi, stiprina raumenis ir malšina pernelyg didelę įtampą juose, padeda atsigauti po fizinio krūvio ir ilgo sėdėjimo prie stalo, palengvina pernelyg didelį jaudrumą, nuovargį ir užkerta kelią stuburo ligoms. Be to, įrodyta, kad vaikai, kurie reguliariai masažuojasi, geriau išsaugo informaciją, daro mažiau klaidų vykdydami užduotis mokykloje ir yra atidesni klasėje.

Masažas padeda lavinti vaiko motoriką, stiprina raumenis, imuninę ir nervų sistemas, gali padėti esant įvairioms lėtinėms ligoms ar po traumų.

Atliekant masažą, pagerėja visų organų ir sistemų darbas, pagreitėja gijimo ir atsistatymo procesai.
Įvairių terapinio masažo metodų taikymas esant įvairiems sveikatos sutrikimams padeda pasiekti norimų rezultatų: atpalaiduoti arba padidinti raumenų tonusą, atstatyti funkcijas po traumų, pagreitinti gijimo procesus sergant kvėpavimo takų ligomis.

SVARBU:
Kai vaikui reikalingas gydomasis masažas, rekomenduojame pasikonsultuokite su savo vaiko gydytoju. Gavus pritarimą, lauksime Jūsų atvykstant.

Masažas vaikams Jūsų pasirinkimui:

Masažai vaikams

Aromaterapinis - kūnui

 30 min. 20 Eur.

ATSILIEPIMAI

Vaida,
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora,
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
Aromaterapinis masažas KauneMasažas Kaune - TerapikaKobido masažas su dangiškais diskais KauneMasažas Kaune - Terapika
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/