REGISTRUOTIS  


NAUDINGA ŽINOTI


Kaip dažnai lankytis masažui, jog jis Jums būtų maksimaliai efektyvus?

Masažas yra puiki priemonė, padedanti mažinti skausmą, gerinti judesių amplitudę, tobulinti kūno linijas ar palaikyti puikią fizinę bei emocinę savijautą. Masažas lengvai atpalaiduoja pavargusius raumenis, pašalina susikaupusio streso poveikį, sumažina įvairių traumų ir ligų sukeltą diskomfortą ar mažina jų galimas pasekmes.

Žinoma, kad masažo procedūros yra ypač veiksmingos, kai siekiant rezultato jos atliekamos sistemingai. Kai kuriais atvejais ypač būtinas reguliarumas, masažų kursas ar jų kartojimas. Dažniausiai tik tada galite pajausti didžiausią masažo teikiamą naudą Jums.
Kaip rodo praktikinė patirtis, pacientai / klientai, gali turėti daugybę priežasčių, dėl kurių kreipiasi masažo procedūroms. Atsižvelgiant į tai dažnai yra  skiriami skirtingi masažai, jų trukmė ar masažų kursas.

Masažas gali būti taikomas įvairiais tikslais, tad toliau detaliau apžvelgsime skirtingus atvejus kada taikomas masažas ir koks masažų reguliarumas tokiu atveju būtų optimalus.

Taigi kaip dažnai reikėtų daryti masažą, kad poveikis būtų juntamas ir truktų kuo ilgiau?


Kai masažas taikomas gydymo tikslais.

Masažas yra puiki terapinė priemonė, esant įvairiems sveikatos sutrikimams, taip pat plačiai taikomas prieš ar po operacijų bei įvairių traumų. Kai yra sveikatos sutrikimų, kuriems mažinti ar šalinti galima taikyti gydomąjį masažą, dažnai tai būna sudedamoji sveikatos atstatymo dalis. Tokiu atveju masažą rekomenduoja gydytojas, o masažuotojas vadovaujasi Jūsų gydytojo rekomendacijomis ir atsižvelgiant į Jūsų sveikatos būklę, esamus nusiskundimus, parinks Jums reikiamą masažą, jo  trukmę bei skaičių.

Dažniausiai rekomenduojamas kursas - nuo 10 iki 15 masažų, juos atliekant 2-3 kartus per savaitę ar dažniau.

Būna atvejų, kai po kelių savaičių ar mėnesio tenka kursą kartoti ar taikyti palaikomuosius masažus. 

Kai masažas taikomas profilaktikos tikslais.

Tokiu tikslu dažnai taikomas masažas, pasyvesnį, sėslesnį gyvenimo būdą gyvenantiems klientams. Dažniausiai jie daug laiko praleidžia priverstinėje padėtyje pvz. prie kompiuterio, to pasekoje jaučia raumenų įtempimą, nuovargį.
 
Taip pat taikomas, norint išvengti profesinių ligų formavimąsiarba sulėtinti jų progresavimą (epikondilito ir pan.); esant ydingai laikysenai; lėtiniams, stuburo ar sąnarių pakitimams. Tokiu atveju masažas gali palengvinti savijautą bei padėti išvengti ligos paūmėjimų.

Dažniausiai jau po 5 – 7 masažų jaučiamas pagerėjimas, masažus rekomenduojama atlikti 2 – 3 kartus per savaitę. 


Kai masažas taikomas sveikatingumo, poilsio tikslais.

Kai esate sveiki, tačiau norite palaikyti gerą organizmo fizinę ir emocinę būklę bei norite gauti visą masažo teikiamą naudą.

Daugelis žinome ir esame patyrią masažo poveikį emociniai savijautai gerinti, todėl atpalaiduojantys masažai taip pat yra svarbūs, gerai savijautai palaikyti, ypač jei dažnai patyriate stresą, emocinę įtampą.

Tokiu atveju rekomenduojama masažą atlikti bent 1 kartą per mėnesį arba po didesnės emocinės įtampos. Tai leis Jūsų kūnui atsipalaiduoti, pagerinti bendrą savijautą, taip pat palaikyti sveiką raumenų tonusą, bei žinoma pasimėgauti kokybišku laiku sau.


Kai masažas taikomas estetikos tikslas, šalinti celiulitą, mažinti apimtis, koreguoti kūno formas

Žinoma, masažo dažnumui ir trukmei įtakos turi esama celiulito forma ir stadija bei masažuotojo taikomos metodikos, priemonės. Geriausio rezultato galite pasiekti, kai probleminės zonos bus masažuojamos du ar tris kartus per savaitę.

Anticeliulitinį, lenkinantį masažą rekomenduojama atlikti ne mažiau kaip 10 - 15 masažų kursą. 

Siekiant išlaikyti norimą rezultatą rekomenduojama toliau masažą darytis 1 kartą per mėnesį.


Kai masažas taikomas aktyviai sportuojant (ne profesionaliai).

Dažnai klientai galvoja, kad sportas yra sveikata, o masažas labiau tinka tik tiems, kurie gyvena pasyvų gyvenimo būdą. Su šiuo teiginiu sutinkame tik iš dalies.

Masažą sportuojantiems rekomenduojame po intensyvesnių treniruočių, ilgo žygio ar bėgimo. Žinoma svarbu tempimo pratimai po fizinio krūvio bei tinkamas pasiruošimas prieš. Tačiau sportinis masažas padės sumažinti raumenų skausmą, greičiau atsigauti po fizinio krūvio, bei išvengti traumų ateityje.


Kai masažas atliekamas besilaukiančioms moterims.

Masažas nėštumo metu gali būti naudingas, pavyzdžiui, sumažinti raumenų įtampą, pasikeitus svorio centrui, pagerinti kraujotaką ir palengvinti raumenų diskomfortą.

Tačiau masažo galimybes ir dažnumą patartina aptarti su gydytoju. Jei nėštumas vyksta sklandžiai fizinis aktyvumas ir masažas gali padėti dar geriau jaustis šiuo nuostabiu laukimo laikotarpiu ir kūnui lengviau prisitaikyti prie naujų pokyčių. 

 Labiausiai tinkamas laikas masažui II nėštumo trimestres. Tad šiuo laikotarpiu dažniausiai rekomenduojama 1 kartą į savaitę.Apibendrinant galima teigti, jog norint ilgalaikio rezultato, masažo kursą dažniausiai sudaro vidutiniškai 10 procedūrų, su skirtingu laiko atlikimo intervalu.  Tačiau, taikant individualų požiūrį, kompetentingas masažuotojas koreguoja programą atsižvelgdamas į asmeninius poreikius, sveikatos problemas ir norimą rezultatą.

Kiekvienas atvejis dažnai turi skirtingus sprendimus, todėl visada rekomenduojama savo lūkesčius ir norimą pasiekti rezultatą aptarti su savo masažuotoju, kuris ir rekomenduos Jums labiausiai tinkanti masažo būdą, jo trukmę ir dažnumą. Taip pat visada rekomenduojame „klausytis“ ir savo kūno pojūčių. Kaip mūsų ilgametė patirtis rodo, dažnai patys klientai pajaučia, kada jau laikas, padėti savo kūnui ir užsiregistruoja masažui.

.kkk 

 

Jūsų patogumui, paslaugoms registruotis galite internetu

Registruotis

Turite klausimų?

Rašykite! 
Mums patinka gauti laiškus. 
Darbo dienomis dažniausiai atsakome per 2- 3 val.
Vardas Elektroninis paštas Žinutė Siųsti
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/