REGISTRUOTIS  

NAUDINGA ŽINOTI

Masažo poveikis organizmui

Jau nuo seno žinoma, kad profesionalių rankų prisilietimu geriausiai jaučiamas kūno įsitempimas, raumenų sąstingis, nuovargis ar kiti požymiai, kurie yra vienas iš fizinės, psichologinės, emocinės savijautos rodiklių... 

Skaityti daugiau

Kokį masažą pasirinkti?

Tai išties dažnas klausimas, kurį mums užduoda pacientai / klientai.  Pasirinkimui daugiausiai įtakos turi priežastis, dėl kurios kreipiatės į gydomojo masažo / masažo specialistą.

Skaityti daugiau

Masažai Jūsų pasirinkimui:

Gydomieji / profilaktiniai masažai

Padės greičiau atsistatyti po įvairių traumų, operacijų ar persirgtų ligų. Naudingas esant raumenų nuovargiui ar skausmui. Rekomenduojamas ir lėtinių lygų atvejais, siekiant palaikyti geresnę organizmo būklę ir mažinti paūmėjim riziką.
Skaityti daugiau

Sveikatinantys masažai

Jaučiantis gerai bet gyvenant intensyviu gyvenimo tempu, svarbu rasti laiko sau bei įtampoms kūne ir nuovargiui pašalinti, taip užkirsti kelią įvairių ligų atsiradimui.
Skaityti daugiau

Jauninatys mažai ir procedūros veidui

Veidas labiausiai atspindi mūsų amžių, emocijas ir nuotaikas. Kartais, net nepastebime, kad veidas dažnai būna liūdnas. Veido masažas tai malonus procesas pagerinantis veido odos ir raumenų būklę, bei malonus būdas gerinantis emocinę būklę.
Skaityti daugiau

Kodėl verta kreiptis į mus?

Profesionalus personalas

Vertiname klientų pasitikėjimą mūsų atliekamų paslaugų kokybe, todėl daug dėmesio skiriame kvalifikacijos tobulinimui, kompetencijų gerinimui.

Paslaugas atleika specialistai tik turintys reikiamas kvalifikacijas ir  licencijas. 

Mūsų komandoje yra gydomojo masažo specialistų turinčių regėjimo sutrikimų. Jie  gyvena tamsoje, tačiau daug jaučia rankomis. 

Ilgos darbo valandos

Atsižvelgiant į klientų užimtumą ir norėdami, kad mūsų klientai galėtų skirti laiko savo sveikatos gerinimui, siūlome ilgas darbo valandas.

Darbo dienomis dirbame:
9.00 - 20.00 val.
Šeštadieniais:
11.00 - 17.00 val.

Dirbame pagal išankstinę registraciją.

Ilgametė patirtis

Jau nuo 2013 metų turime licenciją užsiimti gydomąją masažo veikla.

Sukaupta patirtis leidžia pasiūlyti masažo paslaugų įvairovę. Taikyti masažus gydymo, profilaktikos ar sveikatinimo tikslais.

Atsižvelgiant į klientų poreikius ir sveikatos problemas, bei sukauptą patirtį kelis kartus per metus atnaujiname tiekiamų paslaugų asortimentą. 

Kokybiškų paslaugų garantija

Mums svarbu atliekamų paslaugų kokybė ir kad atliekamos paslaugos pateisintu Jūsų lūkesčius, todlė kruoščiai paruošėme paslaugų aprašymus.

Tačiau jei kartais taip nutiktų, kad mūsų paslaugos atlikimo metu, Jums kažkas nepatiks ar netiks, mes be jokių papildomų klausimų gražinsime Jums pinigus.

ATSILIEPIMAI

Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/