REGISTRUOTIS  

Masažai senjormas 65+

Masažas yra būtina ir labai naudinga procedūra vyresnio amžiaus žmonėms, ženkliai pagerinti gyvenimo kokybę.
Moksliniai tyrimai parodė, kad masažas gali tiesiogiai paveikti senėjimo procesus. Veikia raminamai ir gali sumažinti raumenų skausmą, kurį dažnai kenčia vyresnio amžiaus žmonės, taip pat gali padėti sergantiems artritu.  Masažas tarsi pasyvi mankšta suteikia daugiau energijos kūnui, gerina miego kokybę bei nuotaiką. 
Masažo technika pagyvenusiems žmonėms skiriasi nuo klasikinės, visi judesiai ir spaudimai yra minkštesni ir lengvesni, siekiant suteikti kuo daugiau komforto ir atsipalaidavimo.

SVARBU!
Prieš užsiregistruojant masažui pasitarkite su savo gydytoju. Kai tik gausite gydytojo leidimą, galėsite drąsiai kreiptis į mūsų šeimos masažo kliniką. Visi mūsų specialistai turi masažuotojo išsilavinimą ir didelę patirtį.

Masažas Jūsų pasirinkimui:


Atsiliepimai

Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
Aromaterapinis masažas KauneŠeimos masažo klinika KauneKobido masažas su dangiškais diskais KauneGydomasis masažas Kaune
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/