REGISTRUOTIS  

KINEZIOTEIPAVIMAS

Kinezioteipavimas  atliekamas naudojant kinezioteipus (lipnias elastines juostas iš 100% medvilnės).
Kineziologinio teipavimo metodo pradininkas yra Japonų chiropraktikos specialistas daktaras Kenzo Kase.  Kinezioteipavimas pirmą kartą pasaulyje buvo pripažintas 1988 m. per Olimpines Žaidynes Seule, kai Japonų tinklinio komanda naudojo kineziologinio teipavimo elastinius pleistrus. Šis metodas sulaukė didelio pripažinimo ir susidomėjimo.
Vėliau buvo pradėtas taikyti ne tik sporto medicinoje bet ir  reabilitacijoje, neurologijoje, traumatologijoje bei ortopedijoje, akušerijoje, pediatrijoje, estetinėje medicinoje,   
Pagrindinis metodo tikslas spartinti organizmo gijimo procesus. Metodas sukurtas remiantis žmogaus raumenų ir odos elastinėmis savybėmis. Kinezioteipas prisitaiko prie žmogaus kūno ir jį prilaiko. Jis leidžia užsiimti įprasta veikla ir pomėgiais, maudytis baseine, sportuoti.  Išsilaiko iki 4 parų. Mes taikome esant raumenų ir sąnarių skausmams šalinti , patinimams po traumų, veido estetinėms problemoms spręsti.

Viena zona - nuo 10 Eur.

Dar nesilankėte mūsų Šeimos masažo klinikoje?
Pirmam apsilankymui, Jūsų pasirinktai paslaugai dovanojame 30 % nuolaidą.

GAUTI NUOLAIDĄ 

ATSILIEPIMAI

Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/