REGISTRUOTIS  

KŪNO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

Vis daugiau populiarumo sulaukia ir kūno priežiūros procedūros, kurios padeda ne tik atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius bet ir  pasirūpinti kūno odos būkle, ją padrėkinti bei pristabdyti kūno odos senėjimo pokyčius. 

Šioms procedūroms atlikti klinikoje naudojame kokybiškas natūralias priemones, kurios yra gausios odai reikalingomis medžiagomis.  Suteikia odai gausybę mikroelementų, kurie skatina ląstelių regeneraciją, mažina smulkias raukšles, stabdo senėjimo procesus.

Dėka taikomų priemonių puikios sudėties oda tampa lygesnė, elastingesnė, sustabdomas priešlaikinio senėjimo procesas, oda ilgiau išlieka jauna ir skaisti.

Gūsis drėgmės - kūnui

Atpalaiduojančios masažo technikos  ir perlų masažinis losjonas puikus derinys norinčioms atsipalaiduoti bei pasirūpinti kūno oda. 
Po procedūros lieka malonus kvapas, perlamutru spindinti ir sudrėkinta oda.
Paslaugos trukmė 45 min.
Kaina 28 Eur.

Jaunystės eleksyras - kūnui

Limfodrenažinė masažo technika ir raudonojo vyno masažinis kremas puikus derinys lėtinantis senėjimo procesus bei gerinantis bendrą savijautą.
Ši procedūra labai tinkama ir brandžios odos priežiūrai.
Paslaugos trukmė 45 min.
Kaina 28 Eur.

Atsiliepimai

Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
Aromaterapinis masažas KauneŠeimos masažo klinika KaunasKobido masažas su dangiškais diskaisMasažas Kaune - Terapika
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/