REGISTRUOTIS  

VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS

Mes su amžiumi keičiamės: išoriškai, intelektualiai, emociškai. Mūsų oda taip pat keičiasi kiekviename amžiaus tarpsnyje ir  reikalauja visiškai kitokio požiūrio į odos priežiūrą. 

Mūsų klinikoje atliekamos veido priežiūros procedūros skirtos įvairiais amžiaus tarpsniais tikslu puoselėti odą, aprūpinti drėgme, mažinti raukšleles, lėtinti senėjimo pokyčius.

Kiekvienos procedūros metu yra atliekamas masažas.


VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪROS JŪSŲ PASIRINKIMUI:

Gūsis drėgmės - veidui

Kai norisi daug drėgmės veidui bei lengvų masažo judesių derinio.
Tinka ir jaunos odos priežiūrai.
Trukmė 45 min.
Kaina 25 Eur.

Relaksuojanti procedūra 

Neurosedatyvinio masažo judesiai ir raminančių priemonių derinys bus naudingas kiekvienai norinčiai atsipalaiduoti ir pasirūpinti veido oda.
Trukmė 60 min.
Kaina 35 Eur.

Antistresinė procedūra 

Ši veido priežiūros procedūra neutralizuoja streso sukeltus požymius (uždegimą, niežėjimą, padidėjusį jautrumą ir kitus kompleksinius požymius), drėkina ir ramina odą. 
Trukmė 90 min.
Kaina 47 Eur.

Intensyvi liftinguojanti procedūra 

Veido kineziteipavimo, masažo ir alginatinės kaukės derinys patiks kiekvienai norinčiai patempiančio poveikio veido kontūrams.
Trukmė 90 min.
Kaina 55 Eur.

ATSILIEPIMAI

Vaida
Atvykau masažui, nes jau kurį laiką skaudėjo petį, buvo sunku pakelti dešinę ranką, nepavyko net susišukuoti. Po masažo judesiai atlaisvėjo, skausmas pamažėjo. Po masažų kurso, jau galėjau šukuotis:), bei judinti ranką be skausmo. Esu labai dėkinga.
Dainora
Dovanų gavau kuponą nugaros masažui "Spalvotas sapnas". Labai miela masažistė! Labai smagu, kad pirmiausia labai teiravosi, kas yra, kokios problemos, gal kur labiau skauda ir pan. Net domėjosi, ką esu dariusi, kas padėjo ar nepadėjo. Masažistė sakė, kad jai svarbu ne tik atlikti savo darbą, bet ir... įsigilinti į pacientą, labiau pažinti jo kūną. Tikrai rekomenduoju :)
Aromaterapinis masažas KauneŠeimos masažo klinikaKobido masažas su dangiškais diskais KauneMasažas Kaune - Terapika
terapika.lt/masazai-masazas-kaune/masazai-kaina/